Přejít k navigační liště

Kurz pro krásné ráno zdarma

Seberozvoj a práce na sobě je důležitý pilíř našeho života. Každý z nás máme emoce a všichni z nás známe situace, kdy nevíme, kudy kam. Kdy cítíme v životě tíhu, zmar, kdy si nevíme rady.

Spoustu z nás žije život, který si nepředstavoval, plní očekávání ostatních a snaží se a snaží se, ale stále necítí naplnění. Nebo jen na chvíli. Nebo naopak cítí, ale chybí mu jistota a důvěra v sebe a život…

Chceme Vám představit moderní a účinnou metodu 21. století práce na sobě. Je to velmi jednoduchá a efektivní cesta pomoci, kdy se člověk učí pracovat se svými postoji, emocemi a myšlením. Je to důležitý základ našeho života, abychom se rozvíjeli, nestáli si v životě v cestě a dosahovali našich snů a vizí.

Metoda JIH učí vytěžit ze svého života maximum a nacházet ty nejlepší verze pro svůj život. Chceme Vám představit metodu JIH, která je na českém trhu přes 12 let a nyní se dostává i do zahraničí.

Mne samotné metoda JIH zachránila a komplexně zjednodušila život. Posunula mne skutečně ke mne samotné, kdy tvořím, žiju a posouvám svůj život. Život je cesta a je fajn, pokud na té cestě člověk nemusí být sám.

Autorky metody JIH Jarka Matušková a Hanka Mokrá tvoří spoustu pomoci pro lidi zdarma. Žijí nyní na Bali, odkud tvoří nádherné projekty. Kurzy, kde se věnuji intenzivně lidem jsou placené a mnoho materiálů je zcela zdarma. Zde máte k dispozici kurz pro Dobré ráno. Získáte možnosti pro hlubší informace o fungování našeho těla, duše a mysli, jak se sebou pracovat a užít si krásný den. Ve třech jednoduchých krocích vám pomůže se znovu naladit na sebe, na boží podstatu, uvolnit tělo a mysl a naladit se na nové záměry a žít krásný den a život jako celek. Užijte si ho.

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
Add to Wishlist
Level: Beginner

Archive

Working hours

Monday 9:30 am - 6.00 pm
Tuesday 9:30 am - 6.00 pm
Wednesday 9:30 am - 6.00 pm
Thursday 9:30 am - 6.00 pm
Friday 9:30 am - 5.00 pm
Saturday Closed
Sunday Closed