Přejít k navigační liště

Kouzelnický kurz Pavla Kožíška

Učíme se kouzlit

Možná i vy patříte mezi tu menší skupinku lidí, kteří se rádi učí novým věcem po celý život a rádi rozšiřujete své obzory. Potom tedy kouzelnický kurz Pavla Kožíška bude pro vás to pravé ořechové. Kurz je vhodný pro děti od 9 let věku, jeho horní věková hranice však není nijak omezená. Záleží na každém, na kolik se přeci cítí a zda chce žít svůj život na plno a přitom se neustále bavit. Kouzlení určitě zábavnou hrou je a udělá z vás tak skvělé baviče, na každé události!

Kdo je váš lektor Pavel Kožíšek?

PhDr. Pavel Kožíšek  (17.09.1970) je mistrem světa ze Světového poháru bavičů a také ředitelem Divadla kouzel. Je prezidentem Českého magického svazu a veřejně známou osobností a iluzionistou, v českém showbyznyse!

Pavel se o svět čar a kouzel zajímal již od útlého mládi a tak ve svých pouhých šestnácti letech začal vystupovat pro veřejnost. O rok později se také poprvé účastnil krajské kouzelnické soutěži. V roce 1988 si ho díky jeho vystoupení všiml Český magický svaz, do něhož byl toho roku přijat. Pavel reprezentoval Českou republiku také v zahraničí. Roku 1994 se stal Mistrem republiky a roku 1995 získal cenu za zábavnost na japonském festivalu v Shizuoce. O rok později se na tom samém festivalu stal Mistrem světa!

V roce 2003 Pavel založil vůbec první Divadlo kouzel u nás a od roku 2004 zde předváděl velkolepou show Magická esa, spolu se svými krásnými asistentkami – českými modelkami. Pavel také pořádá letní dětské kouzelnické tábory, kde předává své znalosti nové generaci. V současné době patří mezi ,,nejprodávanější“ české umělce a jeho kouzelnická vystoupení lákají spousty lidí. Vidět ho můžete také v televizních pořadech u nás, i v zahraničí.Kurz pavla kožíška

O čem kouzlení je?

Kouzlení je svět triků a optického klamu. Díky tomuto starému řemeslu uvádíte diváky do víry, že i nemožné je možné. Je to však spojení důvtipně provedených triků tak, aby je divák pouhým okem nezachytil. Je zapotřebí používat také důmyslně provedené odpoutání divákovi pozornosti, od právě prováděného triku. Kouzelnictví je však poctivým řemeslem, kdy lidé vědí a jsou předem upozorněni, že budou oklamáni. Kouzlení a triky podporují divákovu fantazii a kouzelnické show bývají těmi nejzábavnějšími. Naučit se kouzlit můžete i vy!

Kouzlení je velmi staré řemeslo a je až k nevíře, že se předává do dnešních dob, z generace na generaci. Dříve jste kouzelníky mohli vidět jen v cirkusech. To až později začaly velkolepé show, na které chodilo stovky lidí a nevěřícně zírali na prováděné iluze kouzelníka. V dnešní době jej můžeme vidět v televizních pořadech, či na internetu. Děti dokonce jezdí na kouzelnické tábory. Tak proč by jste vy nemohli absolvovat kouzelnický kurz? Někdo je skvělým bavičem a vypravěčem vtipů a veselých historek. Někdo dokáže krásně zpívat, či tančit. Vy můžete na oslavách a společenských událostech zazářit v podobě kouzelníka. Znáte to, jak se říká ,,a možná přijde i kouzelník”? No možná je teď čas přejít ke kouzelnickému kurzu a něco si o něm říct.

Bezplatný kouzelnický kurz

Pavel Kožíšek také pořádá své online kurzy pro všechny ty, kteří se chtějí bavit a učit se novým věcem, bez ohledu na věk. Ačkoli kouzla a triky mohou vypadat jakkoli náročně, či neuvěřitelně, pod vedením Pavla se je naučí každý. Pavel si navíc zakládá na tom, že nepotřebujete nutně kupovat drahé rekvizity a kouzelnické pomůcky. Vše co je k provedení triků potřebné najdete bez obav u sebe doma. U kouzelnických kurzů je zvykem, že si nejdříve musíte zakoupit drahé rekvizity a až potom vám bude trik předveden. Pavel pracuje s takovými pomůcky, aby byly snadno dostupné úplně pro každého. Kouzelníkem a skvělým bavičem se tak můžete stát velice rychle a také levně!

První video kurz se Pavel rozhodl zveřejnit zcela zdarma. Takže si můžete předem ověřit, do čeho se pouštíte. Je to také dárkem pro ty, kteří si kurz z jakéhokoli důvodu nemohou dovolit. Pavel je totiž velice milý a srdečný člověk. Měla jsem možnost s ním mluvit sice jen jednou v životě, ale i to stačilo proto, abych poznala, že je to člověk s čistými úmysly, přestože svým divákům předvádí samé triky!

Na kurzech Pavla Kožíška se naučíte následující triky a kouzla:

  • Zapamatujete si pořadí všech karet v balíčku a to za 10 sekund
  • Necháte objevit a poté zmizet kouzelnou sirku
  • Uhodnete datum narození svého dobrovolníka
  • Proměníte šátek v balónek
  • Dokážete mít kartu v balíčku v pořadí, které určí divák
  • Naučíte se nechat provázky projít sevřenou dlaní
  • Otočíte rukou kolem dokola o 360°

Přidejte první hodnocení

Please, login to leave a review
Přidat na seznam přání
Délka: 3,5 hodiny
Úroveň: Začátečník

Archív