Přejít k navigační liště

Kurz hry na zobcovou flétnu pro začátečníky

kurz hry na fletnu

Chtěli byste se naučit na hrát na flétnu a nevíte jak začít? Kurz hry na flétnu, který vám představím,  je určen i pro úplné začátečníky i děti a naučíte se v něm vše co potřebujete pro její pochopení a po skončení kurzu zvládnete dokonce i zahrát několik písniček.

Lektorkou kurzu je profesionální flétnistka Daniela Vránová, která se hrou na tento nástroj zabývá už od dětství. Tento kurz se dělí na bezplatnou část o délce 3 lekcí a placenou část s dalšími 7 lekcemi. Už v prvních lekcích se ale naučíte základy a zvládnete první melodie, takže se kurz určitě vyplatí alespoň vyzkoušet.

V kurzu se dozvíte:

  • jak flétnu správně držet
  • jak při hře správně dýchat
  • jak ovládat prsty a vytvářet krásně znějící tóny
  • jak na zobcovou flétnu hrát podle not nebo i jen podle sluchu
  • jak držet při hře rytmus a zahrát jednoduché i složitější písničky
  • jak hrát sám, s dětmi nebo s doprovodem

 

 

Bezplatný kurz hry na flétnu

Další možností je kurz jednoho středoškolského učitele, který je naprosto zdarma a může vám ulehčit začátky hraní na flétnu. Kurz obsahuje 30 krátkých lekcí a kurzu se naučíte základy, jako je držení flétny, a poté můžete probírat jednotlivé noty.

K většině lekcí je přidělen i doprovodný hudební soubor. Tento kurz je pro začátečníky možná o něco složitější neboť není ve formě videa, ale je to zajímavý studijní materiál. Kurz najdete zde: http://fletna2020.wz.cz/

Přidejte první hodnocení

Please, login to leave a review
Přidat na seznam přání
Délka: 1,5 hodiny
Úroveň: Začátečník

Archív