Přejít k navigační liště

Sama sobě kadeřnicí

Kadeřnický kurz je určen pro všechny, kteří o sebe nebo druhé rádi dbají a chtějí se naučit pečovat o své vlasy jako profesionální kadeřníci. V kurzu se dozvíte prakticky všechny tajné triky kadeřníků jejich znalost ve finále zaplatí i náklady na jeho pořízení, protože naučené znalosti jíž zvládněte sami a nemusíte za ně nikomu platit.

Proč stojí tento kadeřnický kurz za vyzkoušení?

Instruktorkou kurzu je profesionální kadeřnice a stylistka Blanka Hašková, která se svému oboru věnuje již více než 20 let a pečuje o vlasy mnohých známých osobností například Moniku Absolonovou, Jitku Čvančarovou či moderátorku Kristinu Kloubkovou. Mohli jste ji vidět i v televizním pořadu Vypadáš skvěle nebo jako finálovou porotkyni v české Miss. Pokud chcete znát její aktuální tvorbu podívejte se na playtvak.cz kde má svůj pořad o úpravě vlasů.

Blanka pro účastníky kurzu vytvořila nejhutnější zdroj informací o péči o vlasy na českém internetu. Kurz má celkem 14 lekcí s více než 5 hodinami videa a prochází veškerou problematiku péče o vlasy. Budete se zabývat základní péčí o vlasy jako mytí a foukání a postupně se dostanete přes výběr pomůcek až k výslednému stylingu. Dozvíte se také o anatomii vlasů a pochopíte jak o ně správně pečovat aniž byste je poškodili.

Jak říká sama Blanka:” Výuční list sice nedostanete, ale budete k němu mít hodně blízko.”

Pozvánka do kurzu Sama sobě kadeřnicí od Hanky Blažkové:

Máte doplňující otázky? Toto video vám na ně možná odpoví:

Co je zdarma a co se platí?

Kadeřnická akademie se řadí k placeným kurzům s úvodní lekcí zdarma. V úvodní lekci si do detailu proberete mytí vlasů a dostanete se k ní pouze za email. Další lekce jsou už ale placené a cena za kurz je 1499 korun, což ale pro někoho může být jedna návštěva u kadeřníka. Za tuto cenu dostanete zbývajících 13 lekcí, 10 pdf souborů s probíraným učivem a několik dalších bonusů týkající se péče o vlasy.

Zaujal vás tento kurz? Pak klikněte na tlačítko níže a vyzkoušejte si lekci zdarma.

Obsah kurzu kadeřnické akademie:

Lekce 1 – Mytí vlasů / Teorie

Lekce 2 – Mytí vlasů / Produkty

Lekce 3 – Foukání

Lekce 4 – Barvení vlasů / Teorie

Lekce 5 – Barvení vlasů / Praxe

Lekce 6 – Žehlení

Lekce 7 – Kulmy

Lekce 8 – Natáčení vlasů

Lekce 9 – Objem vlasů

Lekce 10 – Styling / Produkty

Lekce 11 – Styling / Praxe

Lekce 12 – Kudrnaté vlasy

Lekce 13 – Pokožka

Lekce 14 – Jak u kadeřníka vysvětlit, co chci

Přidejte první hodnocení

Please, login to leave a review
Přidat na seznam přání
Get course
Video: 5 hodin
Úroveň: Začátečník

Archív